HiSec ajtó beazonosítása, hogy milyen is van nekünk otthon, ha a szerelő kérdezi

A HiSec ajtó első ránézésre ugyanúgy néz ki a laikus számára, mint a Terrasec, a Secdoors, vagy bármelyik építőanyag-áruházban fellelhető kínai ajtó. Ugyanazok a formák, a színek, a kialakítások, ami nem csoda, hiszen a kínaiak nagyon híresek a koppintásról.

Két dolgot említenénk meg különbségként az ajtók között. Az egyik a minőség, ami szabad szemmel nem látható, a másik pedig az ajtó felső sarkába felragasztott HiSec logó (ez már látható). Az emblémából van régebbi és újabb típusú.

HiSec ajtó belső reteszzár, ráfordító – az örökös probléma, ami ki- vagy bezár minket

Történetekben gazdag hívásokat kapunk ezzel a pánikzárral kapcsolatban. Ilyen pl., hogy a gyerek kizárta a szülőket, a kutya ráfordította a kallantyút, vagy épp a macska ugrott rá, vagy csak belülről maguk ráfordították, a rugó eltörött, az ajtó meg nem nyílik.

Itt egy javaslatunk van. Ha már kézzel érzékelhető a könnyű záródás, az azt jelenti, hogy a szerkezetben lévő rugó már kinyúlt, nincs visszahúzó hatása, ami előbb-utóbb töréshez és az ajtó bezáródásához fog vezetni. Így érdemes ilyenkor zárszerkezet cserét eszközölni.

HiSec világító ajtókilincs csere, de miért is szükséges valójában?

Manapság egy társasház vagy panelház ajtajait megnézve, szinte minden második ajtó HiSec ajtó. Ez egy nagyon elterjedt kínai változat, kétzáras kivitelben, melyet két különálló zár működtet.

A HiSec ajtó több egységre és alkatrészre bontható, beszélhetünk magáról a kilincsről, a zárszerkezetről és a benne lévő zárbetétről is.

Most a kilincsről írunk, hiszen talán a legnépszerűbb termékek egyike. Eladás tekintetében éves szinten az ezer darabot is eléri nálunk ezeknek a száma. Ilyenkor jogos a kérdés, hogy ennyire rossz-e ez az ajtó, ez a kilincs. A válasz megoszló, mert az első szériás példányok most kezdenek letörni, ami a HiSec ajtót tulajdonképpen használhatatlanná teszi.

Sok webáruház forgalmaz 5-8 ezer forint közötti kínai kilincseket, amire a magyarok egyből ugranak, csak azzal nem számolva, hogy azok a gyenge kilincsek kb. egy hónap múlva ugyanúgy a kézben maradnak. Senkinek nem ajánljuk ezeket az olcsó, úgynevezett hulladék termékeket! Mi garanciát vállalunk az általunk helyszínre vitt, majd felszerelt kínai ajtókilincsekre!

Budapesti zárszerviz telefonszámaink kínai ajtók hibájával kapcsolatban:

06 30 408 8914 vagy 06 70 770 2942

A jó marketing lényege: a vevőcsábító mondatok

Ezeket olvassák a vevők a kínai ajtó promóciója kapcsán:

  • 24 órán belüli ajtóbeépítés
  • 5 év garancia
  • hangszigetelt, hőszigetelt
  • állandó raktárkészlet
  • országos ajtóbeépítés
  • folyamatos kedvezmény
  • kül- és beltéri acélajtó
  • 15+1 ponton záródó kivitel
  • jobbos, balos változat - különböző méretekben, színekben,
  • beépített csengő
  • világító kilincs
  • duplazáras kivitel
  • 5 db rejtett zsanér
  • Mabisz minősítés
  • árgaranciával, részletfizetéssel
HiSec ajtó beazonosítása, hogy milyen is van nekünk otthon, ha a szerelő kérdezi
HiSec ajtó beazonosítása, hogy milyen is van nekünk otthon, ha a szerelő kérdezi
Kategória: Blog.